Lista Reiki Maestrii acreditati  

Posted by scoalamisterelor in ,

Lista trainerilor Maeștrii Reiki acreditași de către Institutul de Hermetică pentru sistemul Usui Reiki Ryoho


Nume
Localitate
Email
Telefon
Danci Monica
București
danci_monica@yahoo.com
0740-044-316
Toma Daniel
București
daniel_routing@yahoo.com
0723-195-952
Herciu Iermina
București
ierminah@yahoo.com
0728-628-976
Lucian Bica
București
lucianbica13@yahoo.com
0722-368-646
Ovidiu Voinea
București
ovidiu.voinea@ymail.com

Raul Petrișor
Cluj Napoca
scoalamisterelor@yahoo.com
0748-856-601
Purdoiu Robert
Cluj Napoca
robcry999@yahoo.com
0753-313-542
Adrian Horja
Cluj Napoca
adi.horja@yahoo.com
0732-407-001
Diana Rusu
Cluj Napoca
dianav55@yahoo.com
0742-456-088
Gheorghiță Renata
Cluj Napoca
aty_rena@yahoo.com
0741-431-832
Bezzeg Octavian
Timișoara
tavi_tattoo@yahoo.com
0722-124-821
Ciprian Popon
Timișoara
ciprian_popon74@yahoo.com
0724-374-021
Alexandra Foale
Timișoara
andaf1@yahoo.com
0746-600-825
Teodora Sefter
Tg. Jiu
teutza_s@yahoo.com
0733-328-873
Axinte Doina Lica
Câmpulung Moldovenesc
axintedoinalica@yahoo.com
0746-117-297
Angela Socolean
Bistrița
angela_maria_so@yahoo.fr
0748-841-506
Gabi Cărtuța
Turda
gcartuta@yahoo.com
0741-232-033
Giurgea Iuliana
Galați
dia_luna_sol@yahoo.com
0741-227-751
Niță Cosmin
Brașov
n21.cosmin@yahoo.com
0722-301-251
Radu Neag
Alba Iulia


This entry was posted on luni, ianuarie 30, 2012 at luni, ianuarie 30, 2012 and is filed under , . You can follow any responses to this entry through the comments feed .

0 comentarii

Trimiteți un comentariu

add this

Creative Commons License
Copyright 2009 - Scoala Misterelor by Raul Petrisor is licensed under a Creative Commons Attribution-Non-Commercial-No Derivative Works 3.0 Romania License.