Lista Profesori acreditati ai Institutului de Hermetica  

Posted by scoalamisterelor in ,

Listă Profesori
Institutului de Hermetică

Nume
Email
Telefon
București
Carmen Popescu
p_cammy@yahoo.com
0724.679.596
Constantinescu Oana
goproiect@clicknet.ro
0723.672.712
Danci Monica
danci_monica@yahoo.com

Elena Andrei
elenavandrei@yahoo.com
http://www.studiuezoteric.ro/

Lucian Bica
lucianbica13@yahoo.com




Ovidiu Voinea
ovidiu.voinea@ymail.com

Toma Daniel
daniel_routing@yahoo.com




Carmen Ionescu
cionescu2007@yahoo.com

Adrian Ionescu-Miu
adrian21022000@yahoo.com
0744.365.558



Cluj - Napoca
Gabi Cărtuța
gcartuta@yahoo.com

Robert Purdoiu
robcry999@yahoo.com

Elena Podea
enalena@yahoo.com
Elena Baldaeva
elena_baldaeva@yahoo.com




Brașov
Anca Andrieș
krisdav_anca@yahoo.com

Claudiu Lupu
claudiu_lupu2000@yahoo.com

Domokos Aliz
my_aliz@yahoo.com
0720.100.018
Eduard Arghir
free_sky2010@yahoo.com 0731.008.841
Mihaiela Tompea
mihaelatompea@yahoo.com

Niță Cosmin
n21.cosmin@yahoo.com




Târgu Jiu
Perșa Adriana
nolte_g@yahoo.com

Teodora Sefter
teutza_s@yahoo.com

Câmpulung Moldovenesc
Axinte Doina Lică
axintedoinalica@yahoo.com




Bistrița
Angela Socolean
angela_maria_so@yahoo.fr




Timișoara
Ciprian Popon
ciprian_popon74@yahoo.com




Galați
Giurgea Iuliana
dia_luna_sol@yahoo.com http://terapiifloralebach.blogspot.com
0741.227.751



Râmnicul Sărat
Iuliana Iacob
iaiulia@yahoo.com




Vatra Dornei
Rotaru Radu Ciprian
radur@vdnet.ro







Lista de Ghizi pentru Romania

Raul Petrisor Viorel
scoalamisterelor@yahoo.com
0748.856.601
0722.909.163
Elena Baldaeva

elena_baldaeva@yahoo.com
0748.339.373

This entry was posted on miercuri, septembrie 21, 2011 at miercuri, septembrie 21, 2011 and is filed under , . You can follow any responses to this entry through the comments feed .

0 comentarii

Trimiteți un comentariu

add this

Creative Commons License
Copyright 2009 - Scoala Misterelor by Raul Petrisor is licensed under a Creative Commons Attribution-Non-Commercial-No Derivative Works 3.0 Romania License.